1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Apie mus

SAVOJA ir Ko – patikimi ir apgalvoti aliuminio ir stiklo konstrukcijų sistemų sprendimai. Lietuvos rinkai pristatome Vokietijos gamintojo WICONA aliuminio stiklo konstrukcijų sistemas. Mes tikime, kad mūsų siūlomi kokybės ir bendradarbiavimo standartai gali pranokti net išrankiausio kliento lūkesčius.

Siekdami tapti rinkos lyderiais, investuo...

Daugiau

Kontaktai

SAVOJA ir Ko, UAB

El. paštas: info@savoja.lt

Google+

Daugiau

Aliuminio konstrukcijos tai tobuliausias kūrybingumo ir dizaino efektyvumo derinys tiek pastatui, tiek vartotojui. Aliuminio konstrukcijų dizainas sukuria funkcionalumą, ilgaamžiškumą, bei estetinį grožį. Aliuminio konstrukcijos - tai ypač tiksliai išreikštas lengvumas ir paprastumas, turintis neribotas galimybes bet kokiems architektūriniams iššūkiams.

Nusprendę naudoti aliumines konstrukcijas ištikrųjų galėsite džiaugtis aukštos kokybės produktu. Šios sistemos padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos pažiūriu, bet ir beribėmis dizaino galimybėmis. Aliuminio konstrukcijos - tai energijos taupymas, saugumas bei komfortas.

Saugumą sukuria didelis medžiagų stabilumas, ši savybė padeda geriau apsaugoti nuo įsilaužimų, mūsų įmonė taip pat gamina specialius gaminius papildomai apsaugorus nuo vagysčių, kuriuos ženkliname BF žyme. Galime įrengti savaime užsifiksuojančius automatinius užraktus, ypatingos formos rankenas ir eilę kitų apsaugančių elementų.

Optimalias aliuminio profilių sistemų termoizoliacines savybes užtikrina didelio tūrio kelių kamerų profiliai. Termoizoliaciniai užpildai dar geriau užtikrina subalansuotą energijos apykaitą. Kai taupote energiją, - kartu taupote ir pinigus.

Aliuminis, kaip medžiaga atsparumo požiūriu - geriausias pasirinkimas. Dėl šios savybės aliuminio produktai yra nejautrūs klimatiniams veiksniams, dėl to jų sistemas labai lengva prižiūrėti, daug rečiau prireikia ir jų einamojo remonto darbų. Dinaminės jungties dėka apsisaugoma nuo durų varčios deformacijos svyruojant aplinkos temperatūroms, o tuo užtikrinama, kad duris butų lengva varstyti visą laiką. Dar daugiau patogumo suteiks papildomai instaliuoti elektriniai valdymo elementai.

© UAB "SAVOJA" ir Ko. 2019