1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Apie mus

SAVOJA ir Ko – patikimi ir apgalvoti aliuminio ir stiklo konstrukcijų sistemų sprendimai. Lietuvos rinkai pristatome Vokietijos gamintojo WICONA aliuminio stiklo konstrukcijų sistemas. Mes tikime, kad mūsų siūlomi kokybės ir bendradarbiavimo standartai gali pranokti net išrankiausio kliento lūkesčius.

Siekdami tapti rinkos lyderiais, investuo...

Daugiau

Kontaktai

SAVOJA ir Ko, UAB

El. paštas: info@savoja.lt

Google+

Daugiau

Įgyvendindami drąsias užsakovų idėjas, siūlydami unikalius savo pačių sprendimus ir realizuodami architektų ir dizainerių norus, visgi dažnai būname priblokšti galutinio rezultato. Savo įgyvendintų projektų portfolio turime labai įdomių statinių, nes užsakovai į mūsų rankas atiduoda pačias neįtikėčiausias idėjas, kurias mes paverčiame realybe. Tokių idėjų pavyzdžiai:

·         Verslo centras „1000“ su stikle per visą pastato aukštį įspaustu 1000 litų banknotu.

·         Didžiausios fleksografijos spaustuvės Baltijos šalyse „Aurika“ pastatas Kaune, Taikos prospekte, su struktūrinio stiklinimo dėka išgautu tolygaus besiūlio stiklo efektu, ir daugelis kitų.

2014 m. baigtas išskirtinis objektas Kaune, Raudondvario plente – vienas iš projektų, nuo pat pirmosios idėjos pristatymo, patraukusių mūsų dėmesį. Tai deimanto formos juodo stiklo pastatas, skirtas įsikurti įmonės administracijos darbuotojams. Vienodų, pilkų ir nuobodžių statinių aplinkoje šis pastatas sukelia praeivių susidomėjimą, atkreipia įmonės verslo partnerių dėmesį ir sudaro didelį įspūdį.

Specialiai šiam projektui suprojektuotos stiklo ir aliuminio konstrukcijos tapo visiškai unikaliu architektūriniu kūriniu, viena iš mūsų „vizitinių kortelių“, įrodančių mūsų lankstumą ir inovatoriškumą.

Galime padėti įgyvendinti bet kurią jūsų mintyse glūdinčią idėją – tobulo jūsų norimo pastato viziją. Tvirtos, specialiai užsakovo pageidavimu suprojektuojamos aliuminio ir stiklo konstrukcijos ir mūsų atsidavimas darbui įgalina sukurti tai, kas darys įspūdį jūsų klientams, bus komfortabilus sprendimas jums ir jūsų įmonės darbuotojams ir išskirs jus iš kitų.

Kiekviename mūsų glūdi genialios idėjos – mūsų specialistai gali padėti jums jas įgyvendinti.


 

© UAB "SAVOJA" ir Ko. 2019