1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Apie mus

SAVOJA ir Ko – patikimi ir apgalvoti aliuminio ir stiklo konstrukcijų sistemų sprendimai. Lietuvos rinkai pristatome Vokietijos gamintojo WICONA aliuminio stiklo konstrukcijų sistemas. Mes tikime, kad mūsų siūlomi kokybės ir bendradarbiavimo standartai gali pranokti net išrankiausio kliento lūkesčius.

Siekdami tapti rinkos lyderiais, investuo...

Daugiau

Kontaktai

SAVOJA ir Ko, UAB

El. paštas: info@savoja.lt

Google+

Daugiau

Aliuminis yra tris su puse karto tvirtesnė medžiaga nei plastikas (PVC) ir net keturiasdešitm tris kartus stipresnis už medieną su labai aukštu stiprumo - svorio santykiu. Tai suteikia šiai medžiagai galimybę pirmauti langų ir durų gamyboje. Mūsų įmonės gaminamos aliuminio - stiklo konstrukcijos pilnai išnaudoja visas geriausias medžiagos savybes. Prekybinėje rinkoje aliuminio konstrukcijos jau seniai lenkia plastiko ir medienos gaminius dėl savo stiprumo ir ilgaamžiškumo. Buitiniame naudojime aliuminio langai ir durys vis dažnesnis pasirinkimas.

Kritulių tikimybė Lietuvoje visą sezoną išlieka didelė, mediena ir plastikas neprilygsta atsparumu aliuminio konstrukcijoms esant dideliam kritulių kiekiui. Tai dar vienas aliuminio privalumas. Ypač lengvas ir stiprus metalas yra ypatingai atsparus korozijai.

Nepaisant gero medžiagos laidumo, per aliuminį rėmą praleidžiamas ypatingai mažas šiluminės energijos kiekis. Tą padeda padaryti modernios technologijos WICONA sistemos. Gilinantis į šiluminius tiltelius, aliumins tampa dar pranašesniu už kitas medžiagas. Plastikiniai arba mediniai langų/durų rėmai sugeria šilumą arba šaltį į save taip prarasdama dalį energijos. Aliuminis yra termiškai stabili medžiaga kurios tūriui mažai įtakos turi temperatūros ar drėgmės pokyčiai, priešingai nei medienos ir plastiko gaminiai dėl cheminių savybių dažnai plečiasi ir traukiasi. Aliuminis kitaip nei mediena ar plastikas yra atsparus karščiui, jis gali atlaikyti net iki 540 laipsnių pagal Celsijų temperatūrą.

Aliuminio - stiklo konstrukcijų pasirinkimas labai platus, o eksplotacijos metu reikalaujantis minimalios priežiūros. Aliuminis yra 100 % perdirbamas metalas, nėra toksiškas, tačiau ypatingai tvarus ir ilgaamžis produktas. Verta paminėti jog aliuminio produktai ekologijos srityje palieka tik nedidelį pėdsaką lyginant su PVC medžiagomis. Žemėje yra ganėtinai daug aliuminio išteklių, net 8% žemės plutos sudaro aliuminio boksitas. Didelė aliuminio pasiūla viršija pasaulio poreikius dėl jo perdirbimo galimybių, tai parodo jog aliuminis yra ateities medžiaga. Rinkites aliuminio - stiklo konstrukcijas ir galėsite džiaugtis puikiu, ilgalaikiu, patvariu ir ekologišku produktu.

© UAB "SAVOJA" ir Ko. 2019