SAVOJA ir Ko – patikimi ir apgalvoti aliuminio ir stiklo konstrukcijų sistemų sprendimai. Lietuvos rinkai pristatome Vokietijos gamintojo WICONA aliuminio stiklo konstrukcijų sistemas. Mes tikime, kad mūsų siūlomi kokybės ir bendradarbiavimo standartai gali pranokti net išrankiausio kliento lūkesčius.

Siekdami tapti rinkos lyderiais, investuojame į modernią įrangą, leidžiančią dar labiau užtikrinti gaminių kokybę ir patvarumą. 2008 m. įsigijome gamybos liniją Elumatec, kurios dėka dabar dirbame net penkis kartus našiau. Kompiuterizuota, pusiau automatinė  gamybos linija leidžia ženkliai sumažinti atsitiktinių klaidų, galinčių iškilti dėl žmogiškojo faktoriaus, tikimybę. Įmonės pajėgumas – 200 m2 aliuminio stiklo konstrukcijų gamybos per dieną dirbant viena pamaina.

SAVOJA ir Ko nuolat didina savo atliekamų veiklų spektrą. Be pagrindinės veiklos srities – aliuminio ir stiklo konstrukcijų sistemų, įmonė specializuojasi ir vėdinamųjų fasadų gamyboje.

Norėdami užtikrinti projektuojamo pastato funkcionalumą ir pateisinti užsakovo lūkesčius, konsultuojame projektuotojus ir architektus techniniais klausimais. Tokiu būdu galime garantuoti, kad projektas bus ne tik vizualiai gražus, bet ir funkcionalus, praktiškas ir ilgaamžiškas. Daug dėmesio skiriame komunikacijai su visais prie projekto įgyvendinimo prisidedančiais asmenimis – taip užtikriname, kad visi užsakovo norai būtų suderinami su techninėmis galimybėmis visais projekto etapais.

Ką mes siūlome savo klientams?

Mūsų išradingų konstruktorių dėka galime savo klientams pasiūlyti plataus spektro nestandartinių sprendimų įvairovę. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie modernių objektų statybos ir kraštovaizdžio formavimo savo išskirtiniais produktais, leidžiančiais įgyvendinti plačius architektų užmojus, o taip pat ir rekonstruoti senąjį architektūrinį paveldą.

SAVOJA ir Ko prisidės prie jūsų architektūrinės idėjos, pasiūlydama plačią įvairovę: langų, durų, pertvarų, pastatų fasadų, stogų, vitrinų. Taip pat siūlome ne tik pertvarinę, bet ir laikančiąją sistemų dalį. Siūlomos konstrukcijos gali būti – neperšaunamos ir atsparios ugniai bei užtikrinančios puikią šilumos izoliaciją.

© UAB "SAVOJA" ir Ko. 2018